Bajkowa Plaża

Przedstawienie “Kot w butach” 19 lipca 2015

Przedstawienie “Kot w butach” 19 lipca 2015

10 lipca 2015 • Under: Ciekawostki

0

Teatr Barnaby proponuje Państwu w Sobieszewie przedstawienie lalkowe, stworzone w wyjątkowo oryginalnej i niespotykanej technice marionetkowej. Spektakl odgrywany jest prawdziwymi marionetkami, wyrzeźbionymi w drewnie lipowym. Lalki ubrane są w kostiumy teatralne szyte na miarę. Spektakl grany jest w towarzystwie kolorowego oświetlenia oraz specjalnie skomponowanej muzyki.
Wszystkim znana baśń H. Perrault o przebiegłym i mądrym kocie w butach, który wykorzystując swój spryt i wrodzoną mądrość sprawi, że każdy wyjdzie z opresji obronną ręką. Przedstawienie zrealizowane zostanie w dwóch technikach lalkowych: pacynkowej i marionetkowej.

Prawdziwe lalki, wartki wierszowany scenariusz, oraz wesołe piosenki sprawią, że każdy znajdzie w tym przedstawieniu powód do uśmiechu.
Przedstawienie odbędzie się w “Wyspie Skarbów”, oddziale Gdańskiego Archipelagu Kultury 19 lipca 2015, Gdańsk-Sobieszewo, ul. Turystyczna 3, zaledwie 800 m od Apartamentów Bajkowa Plaża.
Wstęp 10 zł.
http://www.wyspaskarbow.gak.gda.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.